Válka na Ukrajině

27 února, 2022

Pro aktuální informace sledujte přímo stránky útulku Friend na Ukrajině:

https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr/

Zatím není možné zajistit převozy pejsků, jelikož útulek se nachází blízko letiště a nedokážou se dostat k hranicím. Přijímají nové pejsky a jakmile to bude možné, bude se organizovat převoz zvířat do ostatních států (ČR, Slovensko, Polsko). ➡️ Pro dovoz zvířat do ČR je objednávka následující:- psi, kočky a trhy mohou vstoupit do země bez označení zvířete mikročipem nebo tetováním a nejsou potřeba žádné další doklady a vyšetření. Po vstupu do ČR platí 10denní karanténa na zvířata.- do 72 hodin je zvíře klinicky vyšetřeno soukromým veterinárním lékařem, aby se vyloučila přítomnost vztekliny.- od pátého do desátého dne karantény je zvíře znovu vyšetřeno na vzteklinu. Pokud zvíře nemá žádné příznaky vztekliny, je očkováno nejpozději do desátého dne karantény a vystaveno potvrzení.- ostatní domácí mazlíčci nejsou nijak omezeni. Zdroj Pet Heroes, z.s.

Pokud byste chtěli finančně podpořit ukrajinské útulky, doporučujeme sbírku u Nadačního fondu Psí naděje či Svobody zvířat.

Další novinky

Poděkování všem z CZECH VIRUS

11 května, 2022 - Velké poděkování posíláme klukům z CZECH VIRUS a všem, kteří nás podpořili nákupem charitativních... více..

Květnové psí přání spuštěno!

2 května, 2022 - Je to tak, opět po roce je možné přispívat pejskům do jejich mističek či plnit tajná přání na... více..

O víkendu nás najdete na ForPets

6 dubna, 2022 - Ve dnech 9. – 10. 4. nás najdete na veletrhu ForPets v Praze v Letňanech. Přijďte nás navštívit a... více..

Nový transparentní účet

25 března, 2022 - Vážení dárci, vzhledem k situaci s bankou Sberbank jsme se rozhodli, že bude lepší Vaše dary rozdělit do dvou... více..

Válka na Ukrajině

27 února, 2022 - Pro aktuální informace sledujte přímo stránky útulku Friend na Ukrajině:... více..

Pomáhejte nákupem na ABOUT YOU

15 února, 2022 - Nakupujete rádi na ABOUT YOU? A víte, že přitom můžete pomáhat? Při nákupu použijte slevový kód CS-CVKCOI,... více..

Přispějte také

Platební příkaz

Transparentní účet: 745746747/0600


Dárcovská SMS

DMSmezeraPESVNOUZImezera30
DMSmezeraPESVNOUZImezera60
DMSmezeraPESVNOUZImezera90 NA 87 777

Klikni a daruj

Detaily pro platbu Paysec. více informací


PayPal

Bezpečné platby na internetu Možnost platby platebními kartami.

Nákup

Můžete přispět také tím, že nakoupíte u našich parterů.. více informací

Materiální pomoc

Chcete přispět např. zakoupením krmiva? Více informací

Dobrovolnictví

Chcete připojit ruku k dílu? Více informací

Partneři

naši sponzoři a dárci