Válka na Ukrajině

27 února, 2022

Pro aktuální informace sledujte přímo stránky útulku Friend na Ukrajině:

https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr/

Zatím není možné zajistit převozy pejsků, jelikož útulek se nachází blízko letiště a nedokážou se dostat k hranicím. Přijímají nové pejsky a jakmile to bude možné, bude se organizovat převoz zvířat do ostatních států (ČR, Slovensko, Polsko). ➡️ Pro dovoz zvířat do ČR je objednávka následující:- psi, kočky a trhy mohou vstoupit do země bez označení zvířete mikročipem nebo tetováním a nejsou potřeba žádné další doklady a vyšetření. Po vstupu do ČR platí 10denní karanténa na zvířata.- do 72 hodin je zvíře klinicky vyšetřeno soukromým veterinárním lékařem, aby se vyloučila přítomnost vztekliny.- od pátého do desátého dne karantény je zvíře znovu vyšetřeno na vzteklinu. Pokud zvíře nemá žádné příznaky vztekliny, je očkováno nejpozději do desátého dne karantény a vystaveno potvrzení.- ostatní domácí mazlíčci nejsou nijak omezeni. Zdroj Pet Heroes, z.s.

Pokud byste chtěli finančně podpořit ukrajinské útulky, doporučujeme sbírku u Nadačního fondu Psí naděje či Svobody zvířat.

Další novinky

Květnové kolo psího přání

23 dubna, 2024 - Od 1. 5. do 31. 5. opět poběží květnové kolo psího přání. Pojďte obdarovat pejsky z útulků v České... více..

ForPets 2024

2 dubna, 2024 - Navštivte nás na veletrhu ForPets 2024, který se uskuteční 4. – 7. 4. 2024 v Praze 9 – Letňanech na... více..

Poděkování za uspořádání sbírky do Nemocnice Kladno

4 března, 2024 - Velké poděkování bychom rádi poslali všem zaměstnancům do Nemocnice Kladno za obří sbírku na pomoc pejskům.... více..

Poděkování za velkou pomoc v loňském roce firmě Hills Pet Nutrition

12 ledna, 2024 - Moc děkujeme firmě Hill’s Pet Nutrition za loňskou obří várku krmiva na pomoc pejskům a kočičkám v... více..

Všechno nejlepší do nového roku!

1 ledna, 2024 - Vážení kamarádi, fanoušci a dárci, moc Vám děkujeme za pomoc v uplynulém roce a děkujeme, že jste s námi.... více..

Vánoční psí přání spuštěno!

14 listopadu, 2023 - Dnes pro Vás oficiálně spouštíme vánoční kolo psího přání 🙃 Pojďte obdarovat některého ze 126 pejsků... více..

Přispějte také

Platební příkaz

Transparentní účet: 745746747/0600


Dárcovská SMS

DMSmezeraPESVNOUZImezera30
DMSmezeraPESVNOUZImezera60
DMSmezeraPESVNOUZImezera90 NA 87 777

Klikni a daruj

Detaily pro platbu Paysec. více informací


PayPal

Bezpečné platby na internetu Možnost platby platebními kartami.

Nákup

Můžete přispět také tím, že nakoupíte u našich parterů.. více informací

Materiální pomoc

Chcete přispět např. zakoupením krmiva? Více informací

Dobrovolnictví

Chcete připojit ruku k dílu? Více informací

Partneři

naši sponzoři a dárci