Materiální dar

Věnováním předmětů do bazárku, fashion aukce

Zjistili jste, že máte doma spoustu předmětů, které se Vám už nehodí a neužijete je? V našem bazárku prodáváme vše, co ještě prodejné je. Celá částka jde na pomoc pejskům. Můžete tak věnovat knihy, kosmetiku, domácí potřeby, hračky – v podstatě cokoliv, co již neužijete.

Velmi rádi také přijmeme oblečení do naší fashion aukce, kterou pořádáme pravidelně každý měsíc. Může se jednat o oblečení dámské, pánské, ale i dětské, obuv, kabelky atd. Opět stačí, když nám vše zašlete nebo doručíte na naši adresu Nadační fond PES V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9, telefon 77 55 66 136.

Charitativní sklad chovatelských potřeb

Jedná se především o krmivo, desinfekce, mističky, hračky a další potřeby. Prostě o materiální sbírku všeho, co můžou útulky potřebovat a čeho se jim nedostává.

Útulky ocení také čistící prostředky (Savo, dezinfekce, mýdlo apod.), mopy, smetáky a smetáčky, také potřeby pro péči o pejsky a štěňátka (savé podložky, vlhčené ubrousky, ale také dětské pleny různých velikostí).

Máte staré hračky, se kterými si už váš pejsek nehraje? Zbyl vám pelíšek, ze kterého vyrostl? Odchovali jste štěňátka a na další se nechystáte? Vše se může hodit a udělat radost opuštěným pejskům! Můžete nám je poslat na adresu: NF PES V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9. Vše předáme útulkům dle jejich potřeb. Děkujeme!

Zakoupením krmiva

Zakoupením krmiva přes www.profigranulka.cz – veškeré krmivo a dobroty pro pejsky jsou přivezeny až k nám.

Darováním kancelářských potřeb

Budeme také velmi rádi za jakékoliv kancelářské potřeby, od izolep, papírů, obálek atd. Máme velkou spotřebu krabic a izolep pro zasílání předmětů z bazárku, budeme Vám vděční 🙂 Adresa pro zasílání předmětů je:
Nadační fond PES V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9, telefon 77 55 66 136

Přispějte také

Platební příkaz

Transparentní účet: 745746747/0600


Dárcovská SMS

DMSmezeraPESVNOUZImezera30
DMSmezeraPESVNOUZImezera60
DMSmezeraPESVNOUZImezera90 NA 87 777

Klikni a daruj

Detaily pro platbu Paysec. více informací


PayPal

Bezpečné platby na internetu Možnost platby platebními kartami.

Nákup

Můžete přispět také tím, že nakoupíte u našich parterů.. více informací

Materiální pomoc

Chcete přispět např. zakoupením krmiva? Více informací

Dobrovolnictví

Chcete připojit ruku k dílu? Více informací

Partneři

naši sponzoři a dárci