Materiální dar – Pes v nouzi

Materiální dar

Věnováním předmětů do bazárku, fashion aukce

Zjistili jste, že máte doma spoustu předmětů, které se Vám už nehodí a neužijete je? V našem bazárku prodáváme vše, co ještě prodejné je. Celá částka jde na pomoc pejskům. Můžete tak věnovat knihy, kosmetiku, domácí potřeby, hračky – v podstatě cokoliv, co již neužijete.

Velmi rádi také přijmeme oblečení do naší fashion aukce, kterou pořádáme pravidelně každý měsíc. Může se jednat o oblečení dámské, pánské, ale i dětské, obuv, kabelky atd. Opět stačí, když nám vše zašlete nebo doručíte po předchozí dohodě na naši adresu Nadační fond PES V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9, telefon 77 55 66 136.

Charitativní sklad chovatelských potřeb

Jedná se především o krmivo, desinfekce, mističky, hračky a další potřeby. Prostě o materiální sbírku všeho, co můžou útulky potřebovat a čeho se jim nedostává.

Útulky ocení také čistící prostředky (Savo, dezinfekce, mýdlo apod.), mopy, smetáky a smetáčky, také potřeby pro péči o pejsky a štěňátka (savé podložky, vlhčené ubrousky, ale také dětské pleny různých velikostí).

Máte staré hračky, se kterými si už váš pejsek nehraje? Zbyl vám pelíšek, ze kterého vyrostl? Odchovali jste štěňátka a na další se nechystáte? Vše se může hodit a udělat radost opuštěným pejskům! Můžete nám je poslat na adresu: NF PES V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9. Vše předáme útulkům dle jejich potřeb. Děkujeme!

Zakoupením krmiva

Zakoupením krmiva přes náš eshop obchod.pesvnouzi.cz – veškerý výdělek putuje opět na pomoc pejskům 🙂

 

Další možností je zakoupit online u našich partnerů:


Při objednávce, prosím, uveďte do kolonky pro slevový kupón či do poznámek heslo PESVNOUZI.

Jaké krmivo koupit?

Krmivo není nijak specifikované, ale pro pejsky doporučujeme kupovat ideálně krmivo střední až vyšší třídy (např. Brit, Calibra, Nuova Fattoria, Purina apd.) Levné granulky pejskům většinou spíše uškodí, trpí pak často průjmy a nelze je podat zesláblým či starým psům. Vybírat můžete jak z granulek pro dospělé, tak pro seniory, štěňátka i hypoalergenní. Pro vše je v útulcích uplatnění. Nakupovat můžete i konzervy, psí salámy, pamlsky, hračky a další potřeby, které pejskům a útulkům udělají určitě radost.

V případě zájmu o zaslání Potvrzení o daru pro daňové účely nás prosím kontaktujte emailem na info@pesvnouzi.cz. V emailu uveďte datum nákupu, u jakého partnera a jaké zboží jste pro nás zakoupili. Obratem vám zašleme potvrzení na uvedenou adresu.

Darováním kancelářských potřeb

Budeme také velmi rádi za jakékoliv kancelářské potřeby, od izolep, papírů, obálek atd. Máme velkou spotřebu krabic a izolep pro zasílání předmětů z bazárku, budeme Vám vděční 🙂 Adresa pro zasílání předmětů je:
Nadační fond PES V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9, telefon 77 55 66 136

Nakupujte na internetových obchodech přes GIVT.cz

Nákupem bot, oblečení, nebo třeba dovolené na svých oblíbených e-shopech nás nyní můžete „zdarma“ podpořit. Nebudete platit ani korunu navíc. Díky postupu, který popisujeme níže, bude část peněz z Vaší útraty darována nám, ale Vás to přitom bude stát pouze kliknutí myší navíc.

Stačí, když nákupy, které na internetu děláte běžně, provedete přes portál www.givt.cz, kde můžete snadno zvolit, v jakém e-shopu chcete nakoupit a že chcete nákupem podpořit právě nás, Nadační fond PES V NOUZI.
Poté budete přesměrováni na vybraný e-shop a můžete provést nákup, jak jste zvyklí. Platíte úplně stejnou sumu a vidíte stejné ceny, jako kdybyste navštívili internetový obchod přímo.
Tak nás můžete podpořit jen tím, že si koupíte něco hezkého a při nákupu obětujete několik vteřin navíc.

Přispějte také

Platební příkaz

Transparentní účet: 745746747/0600


Dárcovská SMS

DMSmezeraPESVNOUZImezera30
DMSmezeraPESVNOUZImezera60
DMSmezeraPESVNOUZImezera90 NA 87 777

Klikni a daruj

Detaily pro platbu Paysec. více informací


PayPal

Bezpečné platby na internetu Možnost platby platebními kartami.

Nákup

Můžete přispět také tím, že nakoupíte u našich parterů.. více informací

Materiální pomoc

Chcete přispět např. zakoupením krmiva? Více informací

Dobrovolnictví

Chcete připojit ruku k dílu? Více informací

Partneři

naši sponzoři a dárci