Ještě nevíte, co svému psímu miláčkovi pod stromeček?

6 prosince, 2021

Tipy na vánoční dárky pro pejsky

Vánoce se kvapem blíží a vy jistě přemýšlíte, čím byste obdarovali své blízké. Nezapomínejte ale ani na své psí miláčky, kteří mnohdy pod stromečkem také očekávají nějakou tu dobrůtku nebo překvapení. A co pejskovi pořídit? Zde je několik tipů na dárky, které by vašim parťákům mohli udělat velkou radost.

Hračka Puller

Puller je univerzální hračka pro všechny plemena psů, vyrábí se ve více velikostech a sada obsahuje dva kusy. Je vyrobena z materiálu, který nepoškozuje zuby a dásně vašeho psa. Puller je také často využívaný k tréninku se psem, zábavě a výcviku. Skvěle plave na vodní hladině, vydrží i pevný stisk jakéhokoliv plemene a výborně se s ním manipuluje. Z vlastní zkušenosti jej velmi doporučuji, osobně jsem nepoznala psa, kterého by tato hračka nebavila, všichni pejsci ji naopak milují.

Čmuchací koberec

Je skvělou interaktivní hrou, která pomáhá pejskovi relaxovat a pomáhá při tréninku či výcviku. Pro pejsky je čmuchání tou nejpřirozenější činností, proto je čmuchací deka ideální volbou, když chcete svému miláčkovi ulevit od stresu nebo ho zapojit do zábavné hry, v níž hledá například skryté pamlsky nebo granulky. Pejsky čmuchání velmi baví, proto jsem přesvědčena, že se tato hračka zalíbí i tomu vašemu.

Lízací podložka

Používá se k zabavení pejska, odbourává stres a funguje proti hltání. Podložka pomáhá vašemu mazlíčkovi zklidnit se v nepříjemných situacích (ohňostroje, bouřky apod.), slouží jako zábava v moment, kdy potřebujete pejska nechat doma samotného a v neposlední řadě proti problému s hltáním. Pokud váš pejsek žere granule z klasické misky příliš rychle, zkuste mu pořídit tuto lízací podložku.

Psí hlavolamy

Jsou skvělá volba pro strávení času se svým mazlíčkem formou hry. Při interaktivní hře neboli psích hlavolamech, se pejsek snaží z útrob předmětu dostat pamlsek například formou otáčení či postrkování. Existují i psí hlavolamy, které nevyžadují přítomnost majitele a můžete je tak pejskovi dát v případě, že ho potřebujete zabavit. Na trhu je dnes velké množství těchto hraček, od nejjednodušších až po ty složitější. Interaktivní hračky pomáhají pejskovi rozvíjet schopnosti, prohlubují inteligenci a trpělivost. To vše v zábavné formě.

Známka se jménem a číslem

Psí známka je dle mého naprostou nutností pro každého pejska, mnoho lidí na ni však zapomíná. Při zaběhnutí pejska slouží nálezci k identifikaci majitele psa a získání telefonního kontaktu. Mnohdy na známce bývá uvedeno i jméno psa. Připnutá známka na obojku je nejrychlejší varianta, jak majitele najít, proto její koupi rozhodně nepodceňte a neodkládejte.

Autor: Sandra Tanhäuserová

Další novinky

Zneužití čísla bankovního účtu projektu Psí přání

31 května, 2023 - Vážení dárci, pozor, naše číslo transparentního účtu pro projekt Psí přání 213870886/0600 může být... více..

Děkujeme firmě Hill’s Pet Nutrition s.r.o.

20 března, 2023 - Uzavřeli jsme smlouvu o spolupráci s firmou Hill’s Pet Nutrition s.r.o., která bude dodávat do psích a... více..

FOR PETS 2023

10 března, 2023 - Přijďte se podívat na veletrh chovatelských potřeb pro zvířata v Praze, který se koná 13. – 16.4. v PVA... více..

Krásné Vánoce!

21 prosince, 2022 - Vážení fanoušci, kamarádi, přátelé… moc Vám děkujeme za celoroční pomoc a podporu pejskům, budeme se... více..

Vánoční psí přání spuštěno!

15 listopadu, 2022 - Dnes pro Vás oficiálně spouštíme vánoční kolo psího přání 🙃 Pojďte obdarovat některého ze 106 pejsků... více..

Nástěnný a stolní kalendář pro rok 2023

27 září, 2022 - Již v prodeji! Děkujeme všem za podporu v projektu hithit.com, kde se podařila vybrat dostatečná částka a... více..

Přispějte také

Platební příkaz

Transparentní účet: 745746747/0600


Dárcovská SMS

DMSmezeraPESVNOUZImezera30
DMSmezeraPESVNOUZImezera60
DMSmezeraPESVNOUZImezera90 NA 87 777

Klikni a daruj

Detaily pro platbu Paysec. více informací


PayPal

Bezpečné platby na internetu Možnost platby platebními kartami.

Nákup

Můžete přispět také tím, že nakoupíte u našich parterů.. více informací

Materiální pomoc

Chcete přispět např. zakoupením krmiva? Více informací

Dobrovolnictví

Chcete připojit ruku k dílu? Více informací

Partneři

naši sponzoři a dárci