Zvíře v tísni, z.s. – Pes v nouzi
Zvíře v tísni, z.s.

Zvíře v tísni, z.s.

Adresa:P. O. BOX 26 281 66 Jevany

Telefon:737114751

E-mail:info@zvirevtisni.org

Web:http://www.zvirevtisni.org/

Dary útulku

datum název variabilní symbol částka

operace žaludku Rexíka

Rex1

REX JE PĚTI MĚSÍČNÍ ŠTĚŇÁTKO KŘÍŽENCE OVČÁKA, které je momentálně v péči občanského sdružení Zvíře v tísni.

Pochází z útulku, kde byl už i jednou adoptován, ale osvojitelka ho zanedbaného vrátila zpět s tím, že už ho nechce. To pejska čekalo ještě jednou, kdy zase pejska paní mít nemohla kvůli bytné. Útulek poprosil o.s. Zvíře v tísni o pomoc s hledáním domova. Sdružení našlo pro Rexe dočasný domov a možná i budoucího zájemce, a od útulku si Rexe přebralo.  K samotné adopci ale již nestihlo dojít z důvodu rychlého zhoršení stavu pejska, který intenzivně zvracel, měl průjem a začal být dehydrován a apatický. Kdo a kdy zanedbal péči je těžké určit, stav pejska zjistilo ale až O. s. Zvíře v tísni.

Rexík byl vyšetřen na klnice a zjistilo se velké poškození střev, nafouklý žaludek i střeva. USG byl zjištěn přeplněný žlučník, střeva naplněná tekutou zažitinou a zesílená stěna střev, střevo tenké bylo překrveno.  Dělal se i rozbor krve a další testy. 25.10. Bylo přistoupeno k akutní operaci střev. Pejsek také dostal antibiotika a další léky, a byl nějakou dobu na infuzích a umělé výživě. Na klinice bude hospitalizován ještě do konce týdne, pak se uvidí, zda bude moci jít do domácího léčení.

Celkové náklady léčby Rexe převýší 10.000,- Kč a občanské sdružení Zvíře v tísní nemá na pokračující léčbu a operací už  peníze. Nadační fond byl požádán o příspěvek na léčbu Rexíka.

REXÍK UŽ MÁ DOMOV! 🙂 Rexík se má skvěle, s páníčkem se mají rádi a skamarádil se i s druhým pejskem a pomaleji i s kocourem. Bydlí v domečku se zahrádkou.

 

Přispějte také

Platební příkaz

Transparentní účet: 745746747/0600


Dárcovská SMS

DMSmezeraPESVNOUZImezera30
DMSmezeraPESVNOUZImezera60
DMSmezeraPESVNOUZImezera90 NA 87 777

Klikni a daruj

Detaily pro platbu Paysec. více informací


PayPal

Bezpečné platby na internetu Možnost platby platebními kartami.

Nákup

Můžete přispět také tím, že nakoupíte u našich parterů.. více informací

Materiální pomoc

Chcete přispět např. zakoupením krmiva? Více informací

Dobrovolnictví

Chcete připojit ruku k dílu? Více informací

Partneři

naši sponzoři a dárci